Loading...
Loading...

NAŠE REFERENCIE

Hokej Portál

Najväčšia hokejová komunita na slovensku so skvelým spravodajstvom vám prináša svoju oficiálnu aplikáciu. Najrýchlejšie hokejové informácie. Exkluzívne články a rozhovory. LIVE prenosy zo zápasov extraligy a 1.ligy.

Kľúčové vlastnosti

výhody mobilnej aplikácie

PRÍSTUPNOSŤ

Užívateľ inteligentného telefónu je takmer vždy vybavený aj mobilným internetom, preto možnosť komunikácie s ním je okamžitá a bezprostredná.

Konkurenčá výhoda

Intenzívna komunikácia bez priestorových a časových obmedzení so zákazníkom Vám umožňuje mať náskok pred Vašou konkurenciou.

Cieľová skupina

Užívatelia sa sami rozhodujú pre výber aplikácií a priamo deklarujú záujem o Vašu značku, čo Vám umožňuje vytvoriť a udržiavať priamy vzťah s Vašimi zákazníkmi.

Pozitívna reklama

Veľkou výhodou mobilnej komunikácie je aj možnosť šíriť sa virálne prostredníctvom odporúčaní - referencií medzi užívateľmi. Veľká absencia aplikácií v slovenskom jazyku sa prejavuje zvýšeným dopytom na slovenskom trhu po produkte tohto druhu.

Technológie

Vybavenosť zariadení umožňuje posunúť reklamu Vašej spoločnosti do ďalšej úrovne. GPS modul, akcelerometer a mnoho iných dáva možnosť nového kontaktu s Vašimi klientmi.

Ekonomický prínos

Mobilné aplikácie fungujú efektívnejšie, rýchlejšie oslovujú širší okruh potenciálnych klientov a to bez potreby investovania ďalších finančných prostriedkov do reklám a médií.

 

ZOBRAZIŤ WEBOVÉ RIEŠENIA CHCEM MOBILNÚ APLIKÁCIU